Blog

25.11.2015

Loty do Ameryki Północnej w promocji LOT-u

Loty do Nowego Jorku, Chicago i Toronto

W specjalnej ofercie Polskich Linii Lotniczych LOT można kupić bilety do Ameryki Północnej od 2 200 zł w dwie strony z bagażem rejestrowanym na bezpośrednie przeloty Dreamlinerem. Taka sama promocyjna cena biletów lotniczych obowiązuje z ośmiu polskich miast: z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Szczecina oraz Wrocławia. Do wyboru są loty do Nowego Jorku, loty do Chicago oraz loty do Toronto.

 

Ze specjalnej oferty LOT-u można skorzystać do 29 listopada 2015!

 

Terminy podróży: od 16 stycznia 2016 do 16 marca 2016.

 

 

Dlaczego warto wybrać loty do Nowego Jorku?

Nowy Jork jest miastem, które trzeba odwiedzić chociaż raz w życiu. Często mówi się, że to miasto to stolica świata. Świadczy to o niesamowitym wpływie kulturalnym i gospodarczym Nowego Jorku na resztę globu. Niewątpliwie jest to jedno z najciekawszych miast świata. Mnogość i różnorodność atrakcji nie pozwoli się tu nikomu nudzić. Rejs po rzece Hudson i zobaczenie Statuy Wolności, neonowy Times Square na Manhattanie czy spacer Piątą Aleją, jedną z najdroższych ulic świata, to tylko kropla w morzu nowojorskich atrakcji.

 

 

Dlaczego warto wybrać loty do Chicago?

Trzecie największe miasto w USA to Chicago. Odnaleźć w nim można wiele polskich śladów. Nie tylko dlatego warto wybrać loty do Chicago. Najwięcej atrakcji znaleźć można w Downtown, gdzie mieści się najsłynniejsza chicagowska ulica, Wspaniała Mila. Nad brzegiem jeziora Michigan znajdziemy liczne muzea, których w Wietrznym Mieście nie brakuje. Muzeum Historii Naturalnej, Akwarium Shedda, Art Institute of Chicago czy Planetarium Adlera to miejsca, do których warto wstąpić.

 

 

Dlaczego warto wybrać loty do Toronto?

Toronto to największe kanadyjskie miasto. Malowniczo położone nad brzegiem jeziora Ontario stanowi doskonałą bazę wypadową nad wodospady Niagara. W samym Toronto największą atrakcją jest wieża transmisyjna CN Tower, jedna z najwyższych wolnostojących budowli na świecie. Toronto to także ponad sto muzeów, filmowe i muzyczne festiwale oraz Wyspy Torontońskie będące idealnym miejscem na odpoczynek wśród zieleni i plaż. W jedną chwilę z wielkomiejskiego zgiełku można przenieść się do domków letniskowych.

Oprócz bogatej oferty wyników wyszukiwania Centrum Podróży Online to również niewyczerpane źródło podróżniczych inspiracji