Blog

25.05.2018

Loty z Krakowa do Wiednia liniami Laudamotion

Laudamotion w Polsce

Austriackie linie lotnicze Laudamotion uruchamiają pierwsze połączenie lotnicze z Polski. Właścicielem jest były kierowca wyścigowy i mistrz Formuły 1, Niki Lauda. Poprzednio był on właścicielem linii lotniczych Niki, które zbankrutowały w 2017 roku. Swoje udziały w liniach Laudamotion wykupił Ryanair. Na razie tylko 24,9%, ale planuje mieć aż 75% udziałów w akcjach linii.

Linie Laudamotion oferują loty z Wiednia, Zurychu oraz z kilku miast w Niemczech: z Berlina Tegel, Kolonii, Dusseldorfu, Frankfurtu, Monachium, Norymbergi oraz ze Stuttgartu. Dla polskich pasażerów jedną z atrakcyjniejszych baz przewoźnika jest Berlin, z którego odbywają się loty do Barcelony, Brindisi, Faro, Heraklionu, Malagi, Mediolanu Malpensa, Puli, Rijeki oraz na wyspy Kos, Korfu, Ibizę, Fuerteventurę, Lanzarote i Majorkę.

Docelowo linie Laudamotion mają stać się jedną z najtańszych linii lotniczych w Europie.

Linie lotnicze Laudamotion polecą z Krakowa.

Fot. Marvin Mutz / Flickr

 

Loty z Krakowa do Wiednia

Pierwszym połączeniem lotniczym z Polski uruchamianym przez linie Laudamotion będzie trasa z Krakowa do Wiednia. Obecnie ze stolicy Małopolski odbywają się codzienne loty do Wiednia obsługiwane przez linie Austrian Airlines do 27 października 2018. Loty z Krakowa do Wiednia wystartują 28 października 2018 i będą obsługiwane cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Ceny biletów zaczynają się od 85 zł w jedną stronę i są już w sprzedaży. Zapraszamy do rezerwacji!

Kraków - Wiedeń: 28 października 2018, loty w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. 

Linie Laudamotion polecą z Krakowa do Wiednia.

 

 

Nie przegap też nowych lotów z Katowic! Czytaj!


Oprócz bogatej oferty wyników wyszukiwania Centrum Podróży Online to również niewyczerpane źródło podróżniczych inspiracji