Blog

30.05.2018

Loty do Turynu z Warszawy i Katowic od PLL LOT

Loty do Turynu

 

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły nowe połączenie z Warszawy i Katowic. Od 29 grudnia 2018 z Lotniska Chopina oraz z Pyrzowic wystartują bezpośrednie loty do Turynu. Połączenie będzie obsługiwane w sezonie zimowym do 23 marca 2019. Loty będą odbywały się raz w tygodniu, w soboty, na pokładzie samolotów Boeing 737-800. W pozostałe dni tygodnia można skorzystać z lotów do Turynu z przesiadką w Monachium. Rejsy z Warszawy do Turynu to całkowita nowość, natomiast połączenie między Katowicami a Turynem wraca po kilkunastu latach przerwy.  

 

Polskie Linie Lotnicze ogłosiły loty do Turynu.

Fot. LOT Polish Airlines

 

Wyloty z Warszawy zaplanowane są na godzinę 9:30, przyloty do Turynu na godzinę 11:50. Samolot powrotny z Turynu będzie startował o godzinie 18:10, by wylądować w Warszawie o godzinie 20:40. Natomiast wyloty z Katowic zaplanowano na godzinę 15:30, a lądowanie w Turynie na 17:30. Samolot powrotny odleci z Turynu o godzinie 12:40, by o godzinie 16:40 wylądować w Katowicach.

Bilety lotnicze na nowe połączenia są już w sprzedaży. Ceny zaczynają się od 303 zł w jedną stronę z Katowic i od 333 zł w jedną stronę z Warszawy

Z lotów do Turynu ucieszą się przede wszystkim miłośnicy sportów zimowych, którzy z lotniska w stolicy Piemontu będą mogli udać się autokarami do ośrodków narciarskich w Alpach włoskich i szwajcarskich. Sprzęt narciarski będzie można zabrać na pokład samolotu w cenie biletu. Poza połączeniem do Turynu LOT oferuje też loty do Genewy w Alpy francuskie i szwajcarskie oraz do Ljubljany w Alpy Julijskie. 

Zapraszamy do rezerwacji biletów do Turynu!

Oprócz bogatej oferty wyników wyszukiwania Centrum Podróży Online to również niewyczerpane źródło podróżniczych inspiracji