Blog

04.06.2018

Loty do Brukseli z Wrocławia liniami Brussels Airlines

Brussels Airlines nowym przewoźnikiem we Wrocławiu

Belgijskie linie lotnicze Brussels Airlines są kolejnym nowym przewoźnikiem na wrocławskim lotnisku. 26 maja 2018 nowe loty z Wrocławia do Paryża uruchomiły francuskie linie lotnicze Air France, o czym pisaliśmy tutaj. Linie Brussels Airlines to największe linie lotnicze w Belgii. Przewoźnik należy do sojuszu Star Alliance i jest uczestnikiem programu Miles & More.

 

Brussels Airlines

 

Loty do Brukseli

Bezpośrednie loty do Brukseli z Polski na główne lotnisko oferują Polskie Linie Lotnicze LOT z Lotniska Chopina w Warszawie oraz linie Brussels Airlines z Warszawy i Krakowa. Tanimi liniami dolecieć można do Brukseli-Charleroi na lotnisko położone 7 km na północ od miejscowości Charleroi i 46 km na południe od Brukseli. Ryanairem dolecimy tu z Warszawy Modlina, Krakowa oraz z Wrocławia, a Wizz Airem z Lotniska Chopina w Warszawie.

 

Brussels Airlines będą latać z Wrocławia.

 

Loty do Brukseli z Wrocławia

Belgijski przewoźnik Brussels Airlines zadebiutuje na wrocławskim lotnisku. Linie ogłosiły uruchomienie lotów do Brukseli z Wrocławia. Ze stolicy Dolnego Śląska do stolicy Belgii będzie można latać od 29 października 2018. Wrocław zyska połączenie na główne lotnisko Brukseli w Zaventem. Port lotniczy będący największym w całej Belgii położony jest 12 km na północny wschód od Brukseli.

Połączenie będzie obsługiwane trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki. Wyloty w poniedziałki zaplanowano na godzinę 15.10 z Brukseli i 17.40 z Wrocławia, natomiast w środy i piątki na godzinę 9.30 z Brukseli i 12.00 z Wrocławia.

 

Loty Wrocław (WRO) – Bruksela (BRU): od 29 października 2018, w poniedziałki, środy i piątki.

 

Brussels Airlines polecą z Wrocławia do Brukseli.

 

Bilety już w sprzedaży! Zapraszamy do rezerwacji!

Oprócz bogatej oferty wyników wyszukiwania Centrum Podróży Online to również niewyczerpane źródło podróżniczych inspiracji