Blog

20.06.2018

Wizz Air - nowe loty z Warszawy do Marrakeszu

Nowe loty z Warszawy do Marrakeszu

Tanie linie lotnicze Wizz Air ogłosiły nową trasę z Polski. Od 31 października 2018 polecą z Lotniska Chopina do Marrakeszu. Jednocześnie zapowiedziały też połączenie między Wilnem a Marrakeszem. Loty z Warszawy do Marrakeszu będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. Wylot z Warszawy zaplanowano na godzinę 7:20, przylot do Maroka zaś na godzinę 11:20. Loty powrotne z Marrakeszu zaplanowano na godzinę 12:00, a lądowanie na Lotnisku Chopina na godzinę 17:50. Loty między Wilnem a Marrakeszem będą obsługiwane w poniedziałki i piątki.

To już drugie marokańskie miasto w siatce Wizz Aira. Obecnie z Lotniska Chopina, Katowic i Wrocławia odbywają się loty do Agadiru. Będą to też drugie bezpośrednie loty do Marrakeszu z Polski. Z Krakowa do Marrakeszu lata Ryanair. 

Loty Warszawa (WAW) - Marrakesz (RAK): od 31 października 2018, w środy i niedziele. 

Ceny biletów na nowe loty z Warszawy do Marrakeszu zaczynają się od 84 zł w jedną stronę dla członków Wizz Discount Club. Najtańsze bilety znajdziecie na podróże w grudniu. 

 

Nowe loty z Warszawy do Marrakeszu ruszą 31 października 2018.

 

Marrakesz to miasto na zachodzie Maroka, położone u podnóża gór Atlas. Największą atrakcją turystyczną Marrakeszu jest plac Dżami al-Fana położony w zabytkowym centrum miasta, które znajduje się na Liście światowego dziedzictwa UNESCO. Niegdyś był to plac, na którym odbywał się targ niewolników. Dziś przyciąga tu turystów targowisko, które ożywa wieczorem. To egzotyczny świat zapachów, orientalnych smaków, kolorowych dywanów, dźwięków bębnów, zaklinaczy węży i głośnych handlarzy. Skorzystaj z nowych lotów z Warszawy do Marrakeszu. Tylko cztery godziny lotu dzielą cię od tego magicznego miejsca.

Oprócz bogatej oferty wyników wyszukiwania Centrum Podróży Online to również niewyczerpane źródło podróżniczych inspiracji