Blog

04.07.2018

Tanie loty do Faro z Wrocławia

Loty do Faro od 372 zł

Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych z Wrocławia do Faro w Portugalii. Za przeloty w terminie od 9 do 16 października 2018 zapłacicie 372 zł w dwie strony. Lot obsługują tanie linie lotnicze Ryanair. W cenie biletów jest jedna sztuka bagażu podręcznego o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm oraz 1 mały bagaż o wymiarach maksymalnych 35 cm x 20 cm x 20 cm. Możliwe jest opłacenie bagażu rejestrowanego oraz pierwszeństwa wejścia na pokład. Lot z Wrocławia do Faro trwa 3 godziny i 45 minut. Loty na trasie Wrocław Faro to tegoroczna nowość w siatce irlandzkiego przewoźnika. Z Portu Lotniczego Wrocław można latać do Faro od czerwca 2018. Rejsy są obsługiwane raz w tygodniu, we wtorki. 

 

Loty Wrocław (WRO) - Faro (FAO): 9-16 października 2018, cena: 372 zł w dwie strony.

 

Faro znajduje się na południu Portugalii, w regionie Algarve.

 

Port lotniczy Faro położony jest tylko 4 km na zachód od centrum miasta. Znajduje się blisko wybrzeża Oceanu Atlantyckiego. Niedaleko lotniska znajduje się Park Przyrody Ria Formosa, gdzie można obserwować ptaki objęte ochroną. To obszar torfowisk i kanałów, przez który można przepłynąć łódką, by cieszyć się ciszą i pięknem okolicznej przyrody. Możliwe jest także nurkowanie w lagunie, gdzie żyje jedna z największych kolonii koników morskich na świecie.

Faro znajduje się na południu Portugalii w regionie Algarve. Jest to najbardziej słoneczne i wakacyjne wybrzeże portugalskie. Plaże Algarve uznawane są za jedne z najpiękniejszych plaż Europy. Faro to klimatyczne uliczki z kawiarniami, mury Starego Miasta i zabytki sakralne, wśród których warto wymienić katedrę, w której wnętrzu podziwiać można mozaiki z płytek azulejo. Z katedralnej dzwonnicy rozciąga się na panorama na miasto i Atlantyk. Kuchnia Faro słynie z owoców morza, więc kiedy zgłodniejecie warto spróbować grillowane sardynki i risotto z mulami. Szczęśliwej podróży! Boa viagem!

 

Sprawdź jak łatwa może być rezerwacja lotów do Faro! Leć z Wrocławia!

Zarezerwuj też hotel w Faro.

Zarezerwuj auto w Faro od niecałych 33 zł za dzień.

Oprócz bogatej oferty wyników wyszukiwania Centrum Podróży Online to również niewyczerpane źródło podróżniczych inspiracji