Blog

07.08.2018

Nowe loty od Wizz Air z Wrocławia, Gdańska i Warszawy

Wizz Air ogłosił nowe połączenia lotnicze z Polski

Tanie linie lotnicze Wizz Air zapowiedziały uruchomienie nowych połączeń lotniczych z trzech polskich miast na Ukrainę i do Austrii. Z Wrocławia i Gdańska polecimy do Charkowa, natomiast z Warszawy do Wiednia. Wszystkie trasy wystartują 28 października 2018

Od czerwca węgierski przewoźnik oferuje loty z Katowic do Charkowa oraz loty z Gdańska do Wiednia. Wizz Air to jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie. Obecnie w swojej siatce połączeń ma 161 tras z ośmiu polskich lotnisk do 31 krajów. 

 

Nowe loty z Wrocławia i Gdańska

Loty z Wrocławia i Gdańska do Charkowa w północno-wschodniej części Ukrainy będą odbywały się dwa  razy w tygodniu, w środy i niedziele. Ceny biletów zaczynają się od 39 zł za przelot w jedną stronę. Loty potrwają około 2 godzin 20 minut. 

 

Loty Wrocław (WRO) - Charków (HRK): od 28 października 2018, w środy i niedziele. 

Loty Gdańsk (GDN) - Charków (HRK): od 28 października 2018, w środy i niedziele. 

Charków to miasto w północno-wschodniej Ukrainie.

 

Nowe loty z Warszawy 

Loty z Warszawy do stolicy Austrii będą obsługiwane codziennie. Ceny biletów zaczynają się od 89 zł za przelot w jedną stronę. Lot potrwa 1 godzinę i 15 minut. 

 

Loty Warszawa (WAW) - Wiedeń (VIE): od 28 października 2018, codziennie.

Wizz Air poleci z Warszawy do Wiednia.

Fot. Jacek Dylag / Unsplash

 

Bilety już w sprzedaży!

Zapraszamy do rezerwacji!

Oprócz bogatej oferty wyników wyszukiwania Centrum Podróży Online to również niewyczerpane źródło podróżniczych inspiracji