Blog

10.08.2018

Nowe trasy easyJet z Warszawy i Krakowa!

Nowe loty easyJet z Warszawy

Brytyjskie tanie linie lotnicze easyJet latały już kiedyś z Lotniska Chopina. Wycofały się w 2009 roku. Od października powracają. Zapowiedziane zostały cztery nowe trasy z Warszawy. Przewoźnik będzie latał do Berlina Tegel, Bazylei, Genewy oraz do Londynu Gatwick. Loty z Warszawy do Berlina będą obsługiwane raz dziennie, siedem dni w tygodniu. Loty na lotnisko Bazylea-Miluza-Fryburg będą odbywały się trzy razy w tygodniu, natomiast do Genewy i Londynu cztery razy w tygodniu. Ceny biletów zaczynają się od 95 zł w jedną stronę za loty z Warszawy do Bazylei, od 119 zł w jedną stronę za loty z Warszawy do Berlina, Bazylei i Genewy oraz od 129 zł w jedną stronę za loty z Warszawy do Londynu.

 

Loty Warszawa (WAW) - Berlin (TXL): od 28 października 2018, codziennie.

Loty Warszawa (WAW) - Bazylea (BSL): od 28 października, we wtorki, czwartki i niedziele. 

Loty Warszawa (WAW) - Genewa (GVA): od 28 października, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. 

Loty Warszawa (WAW) - Londyn (LGW): od 28 października, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. 

easyJet będzie latał z Warszawy do Berlina.

 

Nowe loty easyJet z Krakowa

Nowe połączenie lotnicze zyska także lotnisko w Krakowie. W zimowym rozkładzie lotów dojdzie połączenie z Krakowa do Londynu Luton. Tanie linie lotnicze easyJet są obecne na krakowskim lotnisku od 2004 roku. Przewoźnik lata z Krakowa do Bazylei, Belfastu, Bristolu, Edynburga, Genewy, Liverpoolu, Londynu Gatwick, Lyonu, Manchesteru, Madiolanu Malpensa, Neapolu oraz do Paryża na lotnisko Charlesa de Gaulle'a. Do końca października easyJet obsługuje także połączenie z Lublina do Mediolanu. Ceny biletów za loty z Krakowa do Londynu zaczynają się od 78 zł w jedną stronę.

 

Loty Kraków (KRK) - Londyn (LTN): od 29 października, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. 

Londyn nowym kierunkiem z Krakowa.

 

Bilety już w sprzedaży!

Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych!

Oprócz bogatej oferty wyników wyszukiwania Centrum Podróży Online to również niewyczerpane źródło podróżniczych inspiracji