Blog

05.09.2018

LOT ogłosił loty na Florydę. Polecimy z Warszawy do Miami

Loty na Florydę z Warszawy

W przyszłym roku wystartuje nowe bezpośrednie połączenie Polskich Linii Lotniczych LOT do USA. Z Warszawy będzie można polecieć do Miami na Florydzie. Loty rozpoczną się 1 czerwca 2019 i będą realizowane cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Połączenie na Florydę będzie obsługiwane samolotami Boeing 787 Dreamliner, jednymi z najnowocześniejszych samolotów na świecie.

Lot do Miami potrwa 11 godzin i 25 minut. Loty na Florydę będą startowały z Lotniska Chopina o godzinie 12.05, a samoloty będą lądować w Miami o godzinie 17.05 czasu lokalnego. Z Miami samoloty będą odlatywać o godzinie 20.05, a lądować w Warszawie o godzinie 12.15 lokalnego czasu. 

Lotnisko na Florydzie będzie piątym w USA, do którego PLL LOT polecą bezpośrednio z Warszawy. Obecnie przewoźnik lata do Nowego Jorku na lotnisko JFK i Newark, a także do Chicago i Los Angeles. Inne bezpośrednie połączenia LOT-u do USA to loty z Krakowa do Chicago, z Rzeszowa do Nowego Jorku na lotnisko Newark oraz loty z Budapesztu do Nowego Jorku i Chicago. Loty na Florydę będą czternastym połączeniem dalekiego zasięgu w siatce polskiego przewoźnika.

 

Loty Warszawa (WAW) - Miami (MIA): od 1 czerwca 2019, w poniedziałki, środy, piątki i soboty. 

 

LOT poleci z Warszawy do Miami.

 

Loty do USA bez wizy?

Polska jest bardzo blisko spełnienia kryterium poniżej 3% odmów w przyznawaniu wiz w programie Visa Waiver Program, który pozwala podróżować do USA w celach turystycznych i biznesowych bez konieczności posiadania wizy na czas do 90 dni. 30 września kończy się amerykański rok budżetowy i wtedy zmierzony zostanie roczny odsetek odmów wizowych. Odsetek ten dla Polski wynosi obecnie poniżej 4%. Polskie Linie Lotnicze LOT zainicjowały w tym roku kampanię Bez wiz do USA, w której zachęcają do składania wniosków o wizy przed upływem 30 września, aby osiągnąć wymagany pułap i zakwalifikować się do programu Visa Waiver Program. 

 

Bilety na loty do Miami są już w sprzedaży!

Zapraszamy do rezerwacji!

Oprócz bogatej oferty wyników wyszukiwania Centrum Podróży Online to również niewyczerpane źródło podróżniczych inspiracji