Blog

17.09.2018

Linie Blue Air uruchamiają loty z Krakowa do Turynu

Loty z Krakowa do Turynu

W sezonie zimowym na krakowskim lotnisku pojawi się nowy przewoźnik. Będą to tanie linie lotnicze Blue Air z Rumunii. To już piąty nowy przewoźnik, który ogłosił nowe połączenie z Krakowa w tym roku. Obecnie lotnisko w Krakowie obsługuje 103 połączenia do 27 krajów. Blue Air będą latały do Turynu we Włoszech. Będzie to dziesiąte włoskie miasto w siatce lotniska. Stolica Piemontu to przede wszystkim atrakcyjny kierunek dla miłośników sportów zimowych. 

Loty z Krakowa do Turynu wystartują 16 grudnia 2018 i będą obsługiwane trzy razy w tygodniu, w środy, piątki i niedziele samolotami Boeing 737-500. Lot będzie trwał dwie godziny. Samolot wystartuje z Krakowa o godzinie 15.05 i wyląduje w Turynie o godz. 17.05. Lot powrotny z Turynu rozpocznie się o godz. 12:20 z lądowaniem w Krakowie o godz. 14:20. 

Ceny biletów na nowe połączenie z Krakowa do Turynu zaczynają się od 168 zł w jedną stronę

Kraków to kolejne miasto, które w tym roku zyska połączenie z Turynem. Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają sezonowe loty do Turynu z Warszawy i Katowic 29 grudnia 2018.

 

Loty Kraków (KRK) - Turyn (TRN): od 16 grudnia 2018, w środy, piątki i niedziele.

 

Loty z Krakowa do Turynu.

 

Bilety można już kupić na naszej stronie. Zapraszamy!

Oprócz bogatej oferty wyników wyszukiwania Centrum Podróży Online to również niewyczerpane źródło podróżniczych inspiracji