Jak rezerwować samochód w wyszukiwarce

 

KROK 1: WYSZUKIWANIE

 

W pierwszym kroku rezerwacji samochodu na wynajem należy wybrać miejsce odbioru i zwrotu auta oraz określić daty i godziny, w których chcemy zarezerwować samochód. Po wpisaniu 3 pierwszych liter nazwy miejscowości nasza wyszukiwarka podpowie możliwe lokacje. Możemy również określić jakiej kategorii samochodu oczekujemy oraz w której wypożyczalni chcemy dokonać rezerwacji.

wyszukiwarka samochodow


KROK 2: OFERTA

 

Wyszukiwarka ofert wyświetla listę wszystkich ofert dostępnych w wypożyczalniach aut, z którymi współpracujemy, domyślnie posortowaną według ceny. Można samodzielnie zmienić sortowanie i wyświetlać listę takich samych aut lub aut tego samego typu. Po zdecydowaniu się na konkretny samochód należy kliknąć przycisk "Wybierz tę ofertę".


wyszukiwarka samochodowKROK 3: SZCZEGÓŁY

 

W trzecim kroku rezerwacji uzyskujemy szczegóły wybranej oferty, takie jak dostępność auta w wybranej lokacji oraz możliwość określenia konkretnych stacji odbioru i zwrotu samochodu - "Sprawdź stację". Możemy również wybrać preferowane wyposażenie dodatkowe, np. fotelik dla dzieci, łańcuchy na opony, itp.


wyszukiwarka samochodow


KROK 4: REZERWACJA

 

Po kliknięciu "Do rezerwacji"  przechodzimy do formularza, w którym należy wypełnić wszystkie wymagane pola oraz zapoznać się z warunkami wynajmu danego dostawcy samochodu. Rezerwacji dokonuje się poprzez wybranie przycisku "Rezerwuj".


wyszukiwarka samochodow


KROK 5: POTWIERDZENIE

 

Ostatni etap to potwierdzenie zawierające szczegółowe informacje o dokonanej rezerwacji samochodu. Numer rezerwacji wraz z pozostałymi danymi zostaje również przesłany na adres e-mail podany w formularzu.


wyszukiwarka samochodow


Kliknij teraz i wyszukaj auta na wynajem!