Bali

Dowiedz się więcej o celu swojej podróży

Bali (Indonezja)

Gdzie mieszkają bogowie

Demony, bóstwo i mistyka. Magia, która zarazem fascynuje i jest trudna do pojęcia. Rytuały i tańce przy brzmieniach tradycyjnego gamelanu. Dziewczyny w przeplatanych złotem sarongach w blasku pochodni na świątynnej scenie. Nasycone zielenią tarasy ryżowe, bujnie rozrastające się palmy – i bambusowa dżungla, obmywane Oceanem Indyjskim białe, piaszczyste plaże na południu i czarne pasy przybrzeżne nad morzem Java na północy. Połączenie codzienności i wiary, poczucia wspólnoty i kultury, religii i sztuki. 


Poczujcie zapach świata nastroju i zobaczcie paletę kolorów. Sztuka rzemiosła na najwyższym poziomie, drobni tancerze w przedziwnych maskach, wiszące Lampiony na świętym drzewie Varingin, tajemnicza choreografia stuletnich rytuałów. Łatwo dająca się wyczuć gościnność, przenikliwy śmiech pełen radości życia, jednocześnie wolne chwile i odprężenie. 


Na południowym wschodzie leży wioska rybacka Jimbaran z bajecznie piękną plażą. Miejscowości Kuta, Legian, Seminyak i Canggu to miejsca położone północnym kierunku zachodniego wybrzeża Bali. Na południu leży miejscowość Nusa Dua znana z luksusowych resortów i pól golfowych. Do tego centrum sportów wodnych w Benoa. Spokojna i urokliwa wioska rybacka na południowym wschodzie od Denpasar, nurkowanie w Candi Dasa, czarny piasek i wysokie fale do surfingu w Pekutatan, delfiny na rafach koralowych w Lovinie. Na wschód od Bali znajduje się wyspa Lombok - ojczyzna rdzennej ludności – Sasaków, dziewiczo piękna wyspa, nieskażona turystyką. 


Przeżyjcie momenty pełnego szczęścia i dajcie się ponieść zmysłom. Bali – te obrazy pozostaną głęboko w waszym sercu.

Lotniska w Denpasar:

Szczegółowe informacje

Stolica: Dżakarta
Ludność: 240 271 522
Waluta: Rupia Indonezyjska (IDR)
Kod iso: ID
Powierzchnia: 1 904 569 km²
Powierzchnia lądu: 1 811 569 km²
Powierzchnia wody: 93 000 km²

Mapa

map

Linie lotnicze wykonujące loty na Bali

  • sq
  • tg
  • mh
  • qf
  • br
  • qr
  • ci
  • cx

Zaplanuj całą podróż z CPO

Interesują Cię najtańsze loty do do?

Bilety lotnicze do do Indonezji

Planujesz podróż? Sprawdź najpopularniejsze oferty

POPULARNE POŁĄCZENIA LOTNICZE